Kurumsal Corporate КОРПОРАТИВНЫЙ

Hakkımızda About Us О КОМПАНИИ

Taşıma sistemleri, Depolama sistemleri ve Yem makinaları üretiminde sektörün öncülerinden olan ALTINBİLEK, Kadir BİLEK tarafından 1974 yılında Eskişehir'de kurulmuştur.

2011 yılında Çorlu Avrupa Serbest Bölgesinde BBCA STOREX'i ve 2014 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde BİLEKTECH firmalarını kurmuştur.

ALTINBİLEK Eskişehir'deki 40.000m² kapalı, toplam 80.000m² lik fabrikasında üretimine devam etmektedir.

45 yılı aşan yolculuğunda, bilgi birikimini teknolojik gelişmelerle ve AR-GE ile destekleyerek dünya çapında tanınan bir firma haline gelmiştir.

Tüm faaliyet alanlarında uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacı gözeten ALTINBİLEK 110'dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Sektörlerinde yüzlerce projeyi başarılı bir şekilde devreye almıştır.

FAALİYET ALANLARIMIZ;

-Çelik Tahıl Siloları

-Tahıl Taşıma Sistemleri

-Yem Makina ve Ekipmanları

-Tohum Eleme ve Temizleme Sistemleri

-Sıcaklık ve Havalandırma Kontrol Sistemleri

-Elektrik ve Otomasyon Sistemleri

-Çelik Yapılar

Pioneering the handling systems, storage systems, and feed machines manufacturing sector, ALTINBILEK has been established by Kadir BILEK in Eskisehir in 1974.

He established BBCA STOREX in Corlu European Free Zone in 2011 and BILEKTECH in Eskisehir Organized Industrial Zone in 2014.

ALTINBILEK keeps its production activities in 40.000 m2 indoors and 80.000 m2 outdoors factories located in Eskisehir.

Supporting its know-how with technological developments and R&D in the course of 45 years, it has become a world-known company.

Paying regards to compliance with international standards and continuous development in all fields of activity, ALTINBILEK have made exportation to more than 110 countries. It has successfully commissioned hundreds of projects in the sectors it is engaged in.

OUR FIELDS OF ACTIVITY

-Steel Grain Silos

-Grain Handling Systems

-Feed Machinery and Equipment

-Seed Sieving and Filtering Systems

-Temperature and Ventilation Control Systems

-Electric and Automation Systems

-Steel Constructions

Являющаяся одной из самых первых предприятий в области производства транспортных систем, систем хранения и комбикормового оборудования, компания «ALTINBILEK» была основана Кадир Билек в 1974 году в городе Эскишехир.

Кроме того, в 2011 в Европейской свободной зоне города Чорлу была основана компания «BBCA STOREX» и в 2014 году в Организованной промышленной зоне города Эскишехир -  компания «BILEKTECH».

Функционирование компании «ALTINBILEK» стремительно продолжается в городе Эскишехир на заводе с закрытой территорией площадью 40 000 кв.м., общая площадь которого составляет 80 000 кв.м.

За более чем 45 лет своего существования компания завоевала признание во всем мире, дополняя свои знания и опыт технологическими разработками и деятельностью в области исследований и разработок.

Компания «ALTINBILEK», целью которой является обеспечение соответствия международным стандартам и постоянное усовершенствование во всех областях своей деятельности, экспортирует свою продукцию более чем в 110 стран мира. В области своего функционирования компания реализовала сотни успешных проектов.

ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ НАШЕЙ КОМПАНИИ:

- Производство стальных силосов для хранения зерна

- Производство систем обработки зерна

- Производство машин и комбикормового оборудования

- Производство систем просеивания и очистки зерна

- Производство систем контроля температуры и вентиляции

- Производство электрических и автоматизированных систем

- Производство стальных конструкций

 

Misyon & Vizyon Misson & Vision ВИДЕНИЕ И МИССИЯ

MİSYONUMUZ; Depolama Sistemlerinde ve Yem Makinalarında kullandığımız üstün teknoloji ve projelendirme kabiliyetimiz ile  dünya standartlarında üretim yapmak, sunduğumuz optimum çözümler ile müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak. 

VİZYONUMUZ; Amacımız en küçük yedek parçadan, anahtar teslim tesislere kadar müşterilerimizi koşulsuz memnun etmek, üretimlerimizi teknolojik gelişmelerle desteklemek, kaliteli ve verimli tesisler kurarken, insan ve çevre faktölerini azami ölçüde dikkate alan, uluslararası yeni pazarlarda ses getirecek büyük projelere imza atan lider bir kuruluş olmasını hedeflemekteyiz.

 

VISION: Our aim is to satisfy our customers from the smallest spare part to the turnkey facilities, to support our production with technological developments, to establish quality and productive facilities as well as to be a company which will be exist also in the future that consider the human and environment factors at maximum level and succeed significant projects that will make an overwhelming impression in new international markets.

MISSION: Our mission is to make world-class production with our superior technology and project-designing capability that we use in Storage Systems and Feed Machinery, and to increase the competitive power of our customers thanks to the optimum solutions we offer.

ВИДЕНИЕ: Целью нашей компании является безоговорочное удовлетворение  потребностей и запросов наших клиентов, начиная с производства самых маленьких запасных частей и заканчивая оборудованием со сдачей под ключ, обеспечение наших производственных процессов с помощью технологических разработок, являться ведущей компанией, которая в максимальной степени учитывает человеческие и экологические факторы при создании качественных и эффективных производственных объектов, и которая будет постоянно стремиться к завоеванию новых международных рынков.

МИССИЯ: Создание высококачественного производства на мировом уровне с помощью наших передовых технологий и проектных возможностей в области производства систем хранения и и комбикормового оборудования, а также обеспечение конкурентоспособности наших клиентов с использованием оптимальных решений, которые мы предлагаем.

Vizyonumuz Vizyonumuz EN Vizyonumuz RU

Amacımız en küçük yedek parçadan, anahtar teslim tesislere kadar müşterilerimizi koşulsuz memnun etmek, üretimlerimizi teknolojik gelişmelerle desteklemek, kalitel ve verimli tesisler kurarken, insan ve çevre faktölerini azami ölçüde dikkate alan, uluslararası yeni pazarlarda ses getirecek büyük projelere imza atan lider bir kuruluş olmasını hedeflemekteyiz.

Uzun yıllardır pazar lideri konumunda olan ALTINBİLEK, son yıllarda, uluslararası pazarlarda söz sahibi olmaya başlamıştır. Marka değeri olarak da pazar liderlerinden olan ALTINBİLEK, bu bağlamda yurt dışı piyasasında da sağlam bir yer edinme konusunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Bugün aralarında gelişmiş Avrupa ülkelerinin de bulunduğu birçok ülkeye ALTINBİLEK markasıyla ürün ve hizmet ihracatı gerçekleştirilmektedir. Tahıl depolama ve taşıma gibi büyük AR-GE gücüne ve yatırımına ihtiyaç duyulan bir sektörde dünya devi firmalarla rekabet etmektedir. Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliği sayesinde, tüketicilerin gelişen ve değişen gereksinimlerine göre ürün gamımızı uyarlayabilmekte ve firmalara özel çözümler sunabilmekteyiz. Bununla birlikte fiyatlarımızın rasyonelliği ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesi ve yaygınlığı; sektördeki başarımızın ve rekabet gücümüzün temel nedeni olup; bizi sektörün önlerdeki haklı yerine taşımıştır.EN

Uzun yıllardır pazar lideri konumunda olan ALTINBİLEK, son yıllarda, uluslararası pazarlarda söz sahibi olmaya başlamıştır. Marka değeri olarak da pazar liderlerinden olan ALTINBİLEK, bu bağlamda yurt dışı piyasasında da sağlam bir yer edinme konusunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Bugün aralarında gelişmiş Avrupa ülkelerinin de bulunduğu birçok ülkeye ALTINBİLEK markasıyla ürün ve hizmet ihracatı gerçekleştirilmektedir. Tahıl depolama ve taşıma gibi büyük AR-GE gücüne ve yatırımına ihtiyaç duyulan bir sektörde dünya devi firmalarla rekabet etmektedir. Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliği sayesinde, tüketicilerin gelişen ve değişen gereksinimlerine göre ürün gamımızı uyarlayabilmekte ve firmalara özel çözümler sunabilmekteyiz. Bununla birlikte fiyatlarımızın rasyonelliği ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesi ve yaygınlığı; sektördeki başarımızın ve rekabet gücümüzün temel nedeni olup; bizi sektörün önlerdeki haklı yerine taşımıştır. RU

Politikamız Policy Политика в области качества

 • Sertifikalar ve Standartlarımız Certificates and Standards World’s leader in engineering business RU..

  Altınbilek Makina İnş. San. ve Tic. A.Ş. olarak ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 ve ISO 45001 (Kalite, çevre, gıda ve iş sağlığı güvenliği) Entegre Yönetim Sistemi konusunda yeterliliği akredite kurumlar tarafından belgelendirilmiştir. Makine ve ekipmanlarımız CE uygunluk belgelerine sahip olup ürünlerimiz imalattan son kullanıcıya kadar kalite yönetim sistemleri, bulut sistemleri, barkod izleme programları ile sürekli izlenebilirlik kriterini sağlamaktadır.

  Ayrıca firmamız EN 1090-2 ‘Çelik yapılar için imalatçının uygunluğu’, EN ISO 3834 ‘Metalik malzemelerin ergitme kaynağı için kalite şartlarına uygunluğu’ ve TSE-HYB ‘Hizmet yeterlilik belgesi’ sertifikasına sahiptir.

  Bu belgelendirmelerimiz ile firmamız;

  » Directive 2014/34/EU (ATEX)
  » ASEBE EP 433-2013
  » ASCE7-05
  » ACI 318-08 “Building Code Requirement for Structural Concrete”
  » UBC-97
  » IBC 2006
  » DIN 1055-6
  » EN 1993-4-1 Design of Steel Structures
  » EuroCode 3
  » EuroCode 4
  » EuroCode 8
  » TDBY-2018
  » TS 498
  » TS 500
  » EN ISO 5817
  ilgili mevzuatlar ve tüm yasal yükümlülükler doğrultusunda müşteri beklentilerini karşılayarak, kalitede sürekliliğinin sağlanmasını garanti etmektedir.

   

   

  Altınbilek Makina İnş. San. ve Tic. A.Ş. competence in ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 and ISO 45001 (Quality, environment, food and occupational health safety) Integrated Management System has been certified by accredited institutions. Our machinery and equipment have CE conformity certificates and our products meet the continuous traceability criteria with quality management systems, cloud systems, barcode tracking programs from manufacturing to the end user.

  In addition, our company has EN 1090-2 'Manufacturer's conformity for steel structures', EN ISO 3834 'Compliance with quality requirements for melting welding of metallic materials' and TSE-HYB 'Service qualification certificate.

  With these certifications, our company;

  » Directive 2014/34/EU (ATEX)
  » ASEBE EP 433-2013
  » ASCE7-05
  » ACI 318-08 “Building Code Requirement for Structural Concrete”
  » UBC-97
  » IBC 2006
  » DIN 1055-6
  » EN 1993-4-1 Design of Steel Structures
  » EuroCode 3
  » EuroCode 4
  » EuroCode 8
  » TDBY-2018
  » TS 498
  » TS 500
  » EN ISO 5817

  guarantees the continuity of quality by meeting customer expectations in line with the relevant legislation and all legal obligations.

   

   

  Сертификаты и Стандарты

  Компания ALTINBİLEK, получила документальное подтверждение компетентности Интегрированной Системе Менеджемента ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 и ISO 45001 (Качество, окружающая среда, безопасность пищевой продукции  и труда). Наше оборудование имеет сертификат сответствия CE. Наше оборудование постоянно контролируеться на всем процессе, от производства до последнего пользователя, при помощи системы контороля качества, системы облачного хранилища, системы штрих кодов.
  Кроме всего вышеуказанного, наша компания имеет сертификат EN 1090-2 ‘Компетентность производителя  для производства стальных конструкций, EN ISO 3834 ‘Требования к качеству выполнения сварки плавлением металических материалови TSE-HYBСертификат Компетентности Услуг’.

  Наша компания гарантирует, оправдание ожиданий заказчиков, посредством постоянного улучшения качества, в рамках и правовых обязательствах ниже изложенных сертификатов и стандартов:

  » Directive 2014/34/EU (ATEX)
  » ASEBE EP 433-2013
  » ASCE7-05
  » ACI 318-08 “Building Code Requirement for Structural Concrete”
  » UBC-97
  » IBC 2006
  » DIN 1055-6
  » EN 1993-4-1 Design of Steel Structures
  » EuroCode 3

  » EuroCode 4
  » EuroCode 8
  » TDBY-2018
  » TS 498
  » TS 500
  » EN ISO 5817

 • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kişisel Verilerin Korunması Kanunu EN Kişisel Verilerin Korunması Kanunu RU
 • Başkanın Mesajı Message from the CEO Послание председателя
 • Kalite ve Çevre Politikamız Our Quality and Environmental Policy Наша политика в области качества и окружающей среды