Tapco Elevatör Kovaları Tapco Elevator Buckets TAPCO Норийные Ковши

Tapco Elevatör Kovaları Tapco Elevator Buckets TAPCO Норийные Ковши

Tapco Elevatör Kovaları Tapco Elevator Buckets TAPCO Норийные Ковши

Tapco Inc. 900.000 stoğu ile elevatör kovalarının lider üreticisidir. Tüm Tapco kovaları yüksek kaliteli materyallerden üretilmektedir. Standart şekilde kovalara ilave olarak CC-HD (ağır hizmet), CC-XD (extrem görev) ve Süper EuroBucket kovalar da üretmektedir.Tapco,ALTINBİLEK'in üretiminde tercih ettiği markadır. ALTINBİLEK üretiminde daima dünya çapında materyaller kullanmaktadır ve bu doğrultuda kovalı elevatörlerinin üretiminde Tapco kullanmaktadır.

Metalik olmayan Tapco kovaları, elevatör ayağındaki etkiyi emme ve bir engeli aşmak için "esneme" veya "bükülme" kabiliyetine sahiptir. Daha sonra asıl şekillerine dönerek, sizin için çalışmaya devam ederler. Tapco kovaları, preslenmiş çelik emsallerinden daha hafiftir ve keskin kenarları yoktur, dolayısıyla elevatörünüze takılmaları daha güvenli ve daha kolaydır. Tapco kovalar dünya çapında dayanıklılıkları ve kusursuz boşaltma özellikleri ile bilinirler.

ALTINBİLEK Tapco’nun beş farklı tarzda 14 milyonun üzerinde emperyal ve metalik vidalı elevatör cıvatasını kullanmaktadır. Tapco çatal başlı elevatör civataları, metal olmayan kovalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Tapco Inc. is a leading manufacturer of elevator buckets, with 900,000 in stock. All Tapco buckets are manufactured from the highest grades of resins. Standard styles include CC-HD (Heavy Duty), CC-XD (Xtreme Duty) and Super EuroBucket. Tapco buckets are known worldwide for their strength and precise discharge characteristics. Strong, thick walls “give" or “yield" to bypass obstructions, allowing the bucket to return to its original shape.

Tapco also inventories over 15 million elevator bolts. Tapco is preferred brand of ALTINBİLEK in its manufacturing. ALTINBİLEK always uses world class materials in its production in this direction; ALTINBİLEK uses Tapco components in its bucket elevator ALTINBİLEK also use Tapco elevator buckets bolts and screws in five different styles and metric or imperial over 14 million elevator bolts and screws.

Tapco elevator bolts have fork head and designed specifically for non-metallic buckets.

Tapco Inc. лидер в производстве ковшей для норий со стоком 900.000 штук. Все ковши Tapco изготовлены из высококачественных материалов. Наряду со стандартными ковшами так же производятся ковши CC-HD (с повышенной нагрузкой), CC-XD (с экстремальной нагрузкой) и Супер Евро Ковши. Tapco это фирма, которую предпочитает ALTINBİLEK в своём производстве. ALTINBİLEK всегда предпочитает в своём производстве материалы мирового уровня и поэтому выбирают ковши Tapco в производстве норий.

Неметаллические ковши Tapco способны поглощать удары ножек нории и «сгибаться» или «изгибаться» для преодоления препятствий. После принимая свою прежнюю форму таким образом избегая перебоев. Ковши Tapco легче, чем их аналоги из штампованной стали, и не имеют острых краев, что делает их более безопасными и удобными для установки на нориях. Ковши Tapco известны во всём мире своей прочностью, а так же идеальной разгрузкой.

ALTINBİLEK использует более 14 миллионов болтов Tapco в пяти различных вариациях. Норийные болты Tapco с вилочной головкой специально разработаны для неметаллических ковшей.